Gemeentehuis Barneveld – Barneveld
Complete vernieuwing gemeentehuis
Opdrachtgever: gemeente Barneveld – Barneveld Architect: AGS Architecten & Planners – Heerlen Omvang: 7.500 m2 Realisatieperiode: september 2004 – maart 2006In september 2004 is gestart met de sloopwerkzaamheden van het huidige gemeentehuis. Hierbij werden de bovenste twee verdiepingen van het gebouw gesloopt en de overige verdiepingen ontmanteld.
Op het overgebleven casco werden weer twee verdiepingen gebouwd, waarna het gebouw voorzien werd van een geheel nieuwe gevel en andere indeling. Daarnaast werd er aan het bestaande gedeelte een nieuwe vleugel gebouwd. Het nieuw te realiseren gedeelte is in stijl van het oude pand ontworpen, waardoor het totale complex in de stijl van het oude raadhuis blijft.
Tijdens de bouwwerkzaamheden konden in het oude raadhuis trouwerijen en raadsvergaderingen gewoon blijven plaatsvinden.
Grootheest Bennekom Bouwbedrijf was naast de bouwkundige werkzaamheden verantwoordelijk voor de coördinatie van de installateurs en overige partijen. Het project is via aanbesteding verkregen.
Brochure aanvragen
Let op: velden met een * zijn verplicht.